Wykorzystanie hobby do publikacji naukowych

Wykorzystanie hobby do publikacji naukowych

Lis 10

Wykorzystanie hobby do publikacji naukowych

Co sprawia, że ??to „komedia”, że to straszne cierpienie – to szalone złudzenie, prawdziwa psychoza – pochodzi w końcu do końca. Nie mogę się nachwalić wystarczająco dużo rozumu tej produkcji w wyborze ogromną parę regały jak jego głównym motywem wizualnym; a ja nie zrujnuje to dla ciebie, mówiąc nic więcej, poza tym, że istnieje wiele wspaniałe niespodzianki.

Aby zwrócić uwagę poszczególne spektakle: portret szaleństwa, jak Hamlet nigdy nie wiedział, od Greg Hicks jako Leontes; mężnym Polixenes fromDarrell D’Silva; John Mackay, jako wierny, mądry Camillo; Kelly Hunter, jak Hermiona – piękny portret dojrzałej kobiety, która kocha, a wspaniałe tour-de-force – Noma Dumezweni Paulina, jedyną osobą, która nie podda się woli jej zwiedzeni króla.

Żaden pojedynczy rolę odgrywa mniejszą niż dobrze; a jeśli chwalę mieszkańców Czech trochę mniej niż widzimy na Sycylii, to dlatego, że tragiczne pierwsza połowa jest tak donośny. Wydaje się niesprawiedliwe klaskać nawet Brian Doherty doskonałą Lebowski-gone-bad, Autolykos, nad innymi.

Każdy członek tego zespołu wykonał swoją pracę w doprowadzeniu do życia rzeczywistego tajemnicę: prawdy niepoznawalne bez odrobiną czegoś … beyond.And układaniem tę otwartą, akcje spółek z nas coś istotnego wartości. Jesteśmy krótki tajemnic w 2009 roku, z wyjątkiem tych, które są w telewizji i powszechne, a tu jest okazją do witnessredemption i wdzięk – samo serce Wielkanocy – w Stratford, w tym tygodniu, a do października.

Na pewno tam jeszcze raz; a więc należy.

(C) 2009 Alex Brunel. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Alex Brunel jest amerykańskim pisarzem / badacz z siedzibą w Stratford-upon-Avon w Anglii. Podobnie jak mieszka się wyjątkowo włosy życie świadomości, pisze i opinie dla każdego, kto zapłaci jej sporo, którzy tego nie robią.

Widać zbiór jej opowiadań pod swoim pseudonimem Riveralex online w Storywrite.

Artykuł napisany przez: