Jakie sa artystyczne hobby?

Jakie sa artystyczne hobby?

Lip 29

Jakie sa artystyczne hobby?

Singing Techniques – Jak stworzyć wrażenie jak inni cię usłyszeć

Zacznijmy tę dyskusję, mówiąc, że nigdy nie jesteś usłyszy twój głos tak robią inni. To nie zdarzy. Kiedy śpiewam cię „usłyszeć” dużo dźwięku przez ucho wewnętrzne. Z inside.After wszystkich, to gdzie mieszkają. Nawet po usłyszeniu nagrań wielki systemie brakuje kilka dźwiękiem który jest dostępny tylko od wewnątrz. (Pomyśl stałego wewnątrz gitary, słuchając dźwięku)

Tak więc, w jaki sposób sobie z tym poradzić? Cóż, można w dalszym ciągu zaprzecza szczerych opinii innych, wierząc, że jesteś najlepszym sędzią swoim śpiewem, czy można nauczyć się ufać, co mówią. Jak oprzeć się ufać zaczniesz wierzyć; jak zacząć wierzyć, zaczynasz lubić swój głos coraz bardziej.

Większość z nas nie są bardzo dobre w akceptując (wiara) uzupełnia. Ale opinie innych są bardzo cenne, gdy miesza się z naszych własnych samodzielnych sądów. Oczywiście musimy przeanalizować nasze występy wokalne, jakość i styl, ale nie powinniśmy umieścić całą naszą wiarę w to sam.

Jakie sa artystyczne hobby?

To natura ludzka, aby skupić się na naszych niedociągnięć i ignorować nasze cechy. Ale takie podejście do naszego śpiewu zaawansowania mogą tylko spowolnić, aw końcu (jeśli nie zatrzymał się) można wymazać nasz entuzjazm do śpiewania w ogóle.

Wierzcie lub nie, większość ludzi, którzy nas komplement naprawdę myśli to, co mówią i robią stanowią podstawową słuchacza, który nie jest kompetentny muzykiem. Oni „czuć”, zamiast zbadać techniki i jakości. Słuchaj ich. To sprawi, że znacznie lepszą piosenkarz i performer.

Chcesz dowiedzieć się więcej prostych technik, aby poprawić swój śpiew? Pobierz potężny nowy darmowy ebook Ala: „TIPS NARZĘDZIA DLA WSZYSTKICH WOKALISTÓW „pod adresem: http://vocalvision.com/ebook1

Al Koehn jest uznanym w kraju nauczyciela głos znany osiągnięcia niesamowite efekty z prostych i bardzo skutecznych technik.

Artykuł napisany przez: