Artystyczne hobby dla dziecka

Artystyczne hobby dla dziecka

Sty 12

Dowiedz Tricks Card – The Key Card

Sto lat temu, karty do gry były cenne przedmioty i wykorzystywane wyłącznie przez bogatych. Najwcześniejsze sztuczki karty nie używać dużo oszustwo-of-strony technik, takich jak dzisiaj, ale nie stosować zasadę „key card”, zamiast tego.

Po pierwsze, będę poinformować o koncepcji zasady „key card”, a następnie, nauczę Cię trick techniką karty klucza.

Co to jest „karte” Zasada?

Koncepcja jest: jeśli tylko znać nazwę jednej karty w talii i umieścić tę kartę obok „nieznane” karty, a następnie, zawsze można znaleźć nieznaną kartę, bez względu na to, jak często pokład mogą być cięte (wystarczy wyciąć nie losowo). W „znany” karta nazywana jest „karta-klucz”. Innymi słowy, jest kluczem do znalezienia nieznaną kartę lub karty, która wybraniu widzem.

Jak można zrozumieć o zasadę „key card”, więc dam wam przykład trick karty przy użyciu techniki „key card”. Sztuką karta, nauczę cię nazywa się:

Odciski palców nigdy nie kłamią

Po tym jak widz dokładnie tasuje karty, mają go wybrać dowolną kartę i wyjmij ją z pokładu i powrócić na pokład do ciebie. Odwróć się i powiedzieć: „Ja odwrócę tak, że nie mogę zobaczyć swoją kartę. Co Chciałbym Ci zrobić, to nacisnąć kciukiem na powierzchni karty, tak, że odciski palców będą w środek wybrany karty „.

Podczas gdy widz robi to, po prostu potajemnie patrzeć na dolnej karcie pakietu (co nie powinno być trudne, ponieważ włączeniu z powrotem na widza). To będzie klucz karty, więc pamiętam.

Włącz z powrotem do widza i umieścić twarz pokładu na stół i powiedział mu, aby umieścić swoją kartę na wierzchu talii. Następnie należy poprosić go, aby wyciąć pokład i zakończyć cięcie, dzięki czemu jego fingerprint-karta znajduje się w środku opakowania.

Teraz można mówić o odciskach palców i jak to jest możliwe zidentyfikowanie osoby w ciągu kilku minut, patrząc na jednym ze swoich odbitek. Następnie, powiedz mu, że znajdziesz swoją kartę, śledząc jego odcisk.

Obróć twarz pokładu na stole i rozłożył karty, tak że można zobaczyć ich wszystkich. Karta natychmiast po prawej stronie karty „klucza” jest ten, który widz wybrał.

Można pożyczyć czyjeś okulary, aby pomóc Ci wykonać tę sztuczkę, mówiąc, że trzeba trochę powiększenie do tego. Właściwie, wiesz już kartę, ale musimy pewne zdolności aktorskie dla magii.

Teraz udawać spojrzeć na każdej karcie przez szybę, przesiewanie je jeden po drugim, podobno szukają odcisków palców. Znajdź wybraną kartę i popchnąć ją do przodu. Wtedy można powiedzieć: „Ach tak! To jest jeden odcisk palca jest od całej tej karty”.

Chcesz dowiedzieć się więcej sztuczek karty i dokonać szczęka opuszczenie przez przyjaciół wykonywać sztuczki karty przez telefon, sprawdź Dowiedz Easy Card Magii

Artykuł napisany przez: