Sport jako hobby a kariera

Sport jako hobby a kariera

Sie 31

Sport jako hobby a kariera

Jak długo trzeba czekać, aby stać się Udane Aktor

Chcę zacząć od stwierdzenia, że ??staje się aktorem jest bardziej jak kolejny maraton niż sprint! Istnieje wiele podmiotów tam, ale niewielki odsetek z nich może nazwać się aktorzy pracujący (aktorem, że tylko działa, aby utrzymać siebie). Hipotetycznie Zdecydowana większość z nich może przedstawić się bardziej jak „Jestem aktorem, który płaci rachunki przez (wypełnić puste)”.

Istnieje wiele czynników, które determinują sukces jako aktor. To zajmuje dużo więcej niż talent, aby zostać dobrym aktorem. Musisz być gotowy do wprowadzenia trochę pracy. Widziałem kilka doskonałych aktorów, którzy mają mnóstwo możliwości, ale nie dostać żadnej pracy. Nie ze względu na przemysł, ale ponieważ nie umieścić w wysiłku, aby znaleźć agenta lub nawet dostać strzałów w głowę. Jest to strona biznesowa do działania, że ??jest ważne, aby nauczyć. Twój trener i / lub środka działającego mogą pomóc Ci z tym. Należy również dowiedzieć się, jak promować siebie jako aktora.

Istnieje kilka znakomitych książek jak „Agent Informuje wszystkich” Tony Martinez. „Agent Informuje wszystkich” jest nieocenzurowane spojrzenie na działalności działając z punktu widzenia sprawnego agenta Hollywood. Nie ma innej książki na rynku napisany przez kogoś, kto jest aktualnie zatrudniony jako agent. Kolejną wielką odczytu jest „Audition: Wszystko aktorem musi wiedzieć, aby uzyskać Part” Michaela Shurtleff.

Zadbaj o wszystkich podstaw trzeba zacząć w działaniu, które jest tylko dobrym headshot z wami wznowić przymocowane do tyłu i środka. Jeśli masz te dwie rzeczy to masz wszystko, czego potrzeba, aby uzyskać przerwę. Wiem, że talent, zasoby, czas musi być w całości alined gdy pojawi się jakakolwiek rola duża czy mała.

Był aktorem, który właśnie się zaczyna i nie ma szkolenia . Musiał był agentem a headshot. Na swojej pierwszej roli w historii wylądował silną rolę pomocniczą w pchnięciu Pilot w Nashville TN. Miał wszystkie aspekty uwzględnione. Miał naturalny talent, miał wymaganych zasobów (strzałów, CV i pełnomocnik) a termin był doskonały, gdzie był właśnie produkcja szukał w aktora.

Twoja droga do sławy może zacząć szybko to czy może to zająć trochę lub dużo dłużej. Wystarczy podjąć wszelkie niezbędne kroki i pobytu przygotowany, ponieważ duża przerwa może być jutro, po prostu nie wie jeszcze!

Artykuł napisany przez: