Czy zdjecia jedzenia wrzucane na facebooka to bardziej kulinarne czy artystyczne hobby?

Gru 15

Apollo Theatre w Londynie

Shaftesbury Avenue Apollo Theatre otwarto 21 lutego 1901, z projekcją „Belle z Czech,” amerykańskiego musicalu. To był czwarty Teatr powstanie na Shaftesbury Avenue i jest notowana II stopnia teatru West End. Po jego otwarcia show, teatr przedstawił „Romance papierosa Maker” i adaptację „Opowieść o dwóch miastach” pod tytułem „The Only Way”.Uszkodzony wyświetlacz w Nokii Okaże swój pierwszy wielki sukces w „Véronique „w 1904 roku, która została przeprowadzona prawie 500 razy.

Teatr gospodarzem „szaleństwach” autorstwa H.G. Pelissier latach 1908 i 1912. http://www.tbv.pl/lokale-uslugowe-lublin Po tej wystawie, wiele innych sztuk zostały przedstawione, w tym „Hobson za Choice” i Gilbert Dayle „What Would dżentelmena zrobić?”

Począwszy od roku 1913, Apollo zaprezentowało kilka przebudzeń i gra aktor / producent Sir Charles Hawtrey, w tym „Trilby”, „Rzeczy, chcielibyśmy wiedzieć”, „Generał John Regan” i „trochę Fowl Play”, chociaż pokazuje Apollo były niemal wszystkie produkcje muzyczne inaczej.

W 1920 roku teatr wyprodukował komedię w trzech aktach zatytułowaną „Taki miły młody człowiek”, aw latach kolejnych, widzowie byli traktowani na matinee sztukach takich jak „najlepsza polityka”, „Galey Slaves” i 1922 „The Wheel „show JB Fagan wystąpili Edith Evans. Edward Laurillard i George Grossmith Jr. kierował teatrem w tym czasie. Duet wyprodukował także kilka innych sztuk i przebudzenia, w tym „Taki miły młody człowiek” i „Only Girl”.

W 1924 roku Apollo produkowane „fałszywy”, z Godfrey Tearle, który był uważany za największy sukces w roku. Po tym sukcesie, w 1926 roku, „Czy Zat Więc” prowadził do imponujących 234 występów w 1927 roku, „Irish Rose” i „Whispering Przewody” zostały pokazane.

Teatr został odnowiony w 1932 roku i Royal Box otrzymał pokój ante oraz prywatnym foyer. Pokazuje prezentowane w tym czasie to „dzikie Decembers”, „Idiota za Delight”, „Gaslight” i „Flare Path”.