Najbardziej artystyczne hobby?

Najbardziej artystyczne hobby?

Wrz 08

Najbardziej artystyczne hobby?

Zwiększenie Vocal Range – Secrets do łatwego wysokie noty i dźwięczny niskie tony

Jak śpiewa wyższe noty nie ma tendencję do osiągnięcia. Co osiągnie są mięśnie gardła lub krtani. W przeciwieństwie ruchu jest żargonie wokalnych, które określa się często, ale rzadko satysfakcjonujący wyjaśnione większości nauczyciela głosowych. Piosenkarze są często kazano trzymać wysoko w niskich tonów niskich i wysokich w notach. Niestety, co i jak jest pozostawione wyobraźni piosenkarza. W skrócie; konieczne jest, aby zachować „przestrzeń” wraz ze wzrostem skoku. Jakie miejsca? Przestrzeń krtani nie może wzrosnąć z boiska, ale faktycznie odpocząć w dół lub przynajmniej, pozostają takie same. Przeciwnie, jako jeden idzie w dół w skoku jest to konieczne, aby utrzymać wysoki rezonans w masce, a nie ze współczuciem upuścić resonating pozycję na murawę.

Ze względu na fakt, że mamy działanie mięśni sympatyczny, wszystkie mięśnie pragną zrobić to samo, jeśli nie uczy się działać oddzielnie. Jednym z powszechnie widzi niedoświadczonych śpiewaków rzeczywiście wzrasta na palcach, jak idą w boisko. Wszystko szczepy górę. Zamiast uziemienia konieczne i relaks wszystkie antagonistyczne mięśnie wewnętrznej przestrzeni lub krtani przestrzeni jest. Rozluźnienie mięśni krtani nie znaczy śpiewa w tej przestrzeni. Niestety, gdy niedoświadczony śpiewacy skoncentrować się na relaks swoje mięśnie gardła mogą również zakończyć się śpiewa w gardle. Jest to spowodowane brakiem specjalistom w dzieląc uwagę między rozluźnienia mięśni gardła i rezonans dźwięku w głowicy i maski. To zwolnienie oddechu z przepony, która będzie miała dźwięk do rezonującymi ubytków.

Podział uwagi muszą być hodowane w celu wykonania dwóch przeciwnych zadań w tym samym czasie. W tym przypadku, przeciwstawne zadania zachowując przestrzeń krtani zrelaksowany i otwarty na wniebowstąpieniu natomiast rezonans dźwięk wysokiej w masce i głowy.
Artykuł napisany przez: