Strony w internecie o hobby

Strony w internecie o hobby

Gru 25

Chris Anioł Ulica Magiczne Secrets Revealed

Magiczne tajemnice nie były zwykle dostępne dla większej czytania i oglądania publicznego do niedawna. Ale w dążeniu do uczynienia magiczne bardziej popularne i dostępne, kilka magowie zaczęli prezentować trochę swoich sztuczek z rozległym repertuarze, który posiadają.

To było jakiś czas temu, kiedy Chris Anioł płynął, a następnie wylądował na parapecie cementu ku zdziwieniu widzów. Został pokazany w telewizji i był z ziemi około dwóch stóp na tę okazję. W innym filmie pokazał niektóre jeśli jego przyjaciół, jak udało mu się lewitować. Trzeba stanąć stopę precz jak to zrobił, przed metalowym pudełku lub klatce schodowej z plecami do ludzi patrzy.

Z namagnesowane buty na Chris Anioł przyniósł nogi blisko siebie i ustawił się na środku widowni. To jest dokładnie to, gdy zaczął do sprzeniewierzenia publiczność ruchów ramion, aby zwrócić ich uwagę od swoich stóp. On źle zaadresowane prawą ręką, a lewą ręką otworzył panel spodnie przynieść właściwą nogę.

To był podstęp jak prawo buta został dołączony do spodni i butów był w pozycji wiszącej, gdy noga wyszedł. Chodziło umiejętności i ogromną ilość praktyce usunąć prawą nogę ze szczeliny spodenek. Chris znów rozpraszać uwagę publiczności przez gestykulując i utrzymanie ich zaangażowanie z ruchami ramion i rozmowy.

Pomysł zaangażowania lub sposób wszyscy magicy opanowania mentalizm najlepiej wyraża sposób mogą po prostu odwrócić uwagę publiczności. Co Chris Anioł robił pokazując swoje umiejętności lewitacja była sztuką i umiejętności w podejmowaniu publiczność zakładać co chciał ich przyjąć. Z mowy i ruchów ręki, Chris Anioł był w stanie odwrócić uwagę widzów w najbardziej krytycznym elementem trick brał nogę i umieszczenie go na polu.

Online, gdzie ulica magiczne Chris anioł tajemnic zostało ujawnione wraz z mistrzem mentalizmu, jest doskonałym źródłem dla początkujących magów.

Artykuł napisany przez: