Malowanie jako artystyczne hobby

Malowanie jako artystyczne hobby

Paź 30

Malowanie jako artystyczne hobby

Teatr został przejęty przez księcia Littler w roku 1944. W latach 1944 i 1950, teatr produkowane „Private Lives”, „najszczęśliwszych dni w życiu” i „Treasure Hunt”. Począwszy od roku 1950, „Mewy Nad Sorrento” trwał dłużej niż trzy lata. Również w tym roku teatr miał pojemność widowni 893.

Apollo jest najdłużej show, „Boeing Boeing”, w którym wystąpili Patrick Cargill i David Tomlinson, otwarty w 1962 roku i prowadził aż przeniesiony do Teatru księżnej w 1965 roku „Czterdzieści lat On” wszedł na scenę Apollo w 1968 i 1969 piła David Storey w „Home” .

Przez cały 1970 i 1980, kilka popularne komedie zostały pokazane w teatrze, w tym „sierot” Nie jestem Rappaport „,” Wożąc panią Daisy „i” Jeffrey Bernard jest chory. „

W 21 wieku, teatr odnotowano szereg wielkich hitów, a wśród nich „Side Man”, „Kto się boi Virginii Woolf”, „Vortex”, „Lato i dym”, „Szklana menażeria”, a ” ostatnich pięciu lat. „

Apollo Theatre, który został zakupiony w 2005 roku przez Maxa Weitzenhoffer i Nica Burns, stał się częścią grupy Nimax Teatry, rozróżnienie zachowuje do dziś. Obecnie „Rain Man” z amerykańskim aktorem Josh Hartnett gra w teatrze.

Jeśli mają Państwo ochotę odwiedzić Teatr Apollo lub kupując bilety London Theatre na stronie internetowej.

Artykuł napisany przez: