Jakie hobby najlepiej zaraza innych?

Jakie hobby najlepiej zaraza innych?

Lis 30

Jakie hobby najlepiej zaraza innych? Czy zapłacić dużą sumę pieniędzy, aby utrzymać firmę marketingową na uchwycie? Jeśli tak, należy rozważyć przejście na scenarzysta / marketingu, którzy mogą pobierać opłaty w ramach projektu. Czy masz lokalną widoczność? Jeśli nie, pomyśl o tym, co można zrobić za pomocą kilku dobrze napisane i chwytliwych pocztówki, ulotki czy broszury. Chcesz zwiększyć sprzedaż? Kto nie ma, prawda? Pisarz / marketer może zaprojektować kampanii direct mail dla ciebie – możesz zaoferować zniżki, kupon, cokolwiek, aby uzyskać perspektywy w drzwiach i włączyć je do klientów. Gdy masz klientów, pomyśl o wysyłanie biuletynu – nagrywarka / marketer może napisać treść i projektowania publikacji dla Ciebie. Jeśli masz mały budżet na marketing i nigdy nie myślałem o tym, jak skutecznie rynku firmy, rozważyć skontaktowanie pisarzem / marketingu.

Duże przedsiębiorstwa używają czasami freelance pisarzy, jak również. Oczywiście firmy te mogą mieć w domu marketingu i działów komunikacji, albo mają ustalony związek z firmą. Ale kto pisze publikacje wewnętrzne – biuletyny, artykuły, komunikaty, materiały szkoleniowe? Kto pisze raporty roczne, komunikaty regulacyjne lub inne dokumenty? Jeśli jesteś korporacyjny PR Manager, Communications Manager, Dyrektor HR lub Marketing Manager, myśleć o czasie ty i twoi pracownicy spędzają na publikacjach pisania i komunikacji. Istnieje możliwość, można zlecić pisanie do freelancer i wykorzystywać swój personel przednie pozycje na liście. Może zarządzania został prośbą o publikacjach, takich jak te i oni zawsze spada na dno liście ze względu na brak środków. Niezależny pisarz może zdecydowanie pomóc przenieść te projekty.

Przedsiębiorcy i osoby, zwłaszcza w dobie Web 2.0, są coraz kolejny segment działalności dla autorów zewnętrznych. Pole dokumentów cyfrowych staje się bardzo dochodowe – miejsca jak Clickbank.com pozwoliły nam pisać i sprzedawać wszelkiego rodzaju publikacji, od tego, jak gra on-line, na inwestycje, rodzicielstwo, rzemiosła i hobby.
Artykuł napisany przez: