Jakie hobby bedzie inwestycja na lata?

Jakie hobby bedzie inwestycja na lata?

Lip 27

Jakie hobby bedzie inwestycja na lata?

Reklama dla Magów – Jak uzyskać pokaz

http://harmoniasmakow.pl/nori-algi

Najważniejszą częścią bycia profesjonalnym mag robi show. Jeśli chodzi o marketing dla magów, nie można liczyć na word-of-mouth sam przynieść płacąc koncerty. Wielu magów wciąż jest źle i są pozostawione siedzi w domu czeka na dzwonek telefonu. Poniżej przedstawiamy kilka sposobów użyć, aby sprzedawać swoje pokazy, które mam nadzieję pomogą Ci też.

Poniższe wskazówki są zaprojektowane tak, aby myślisz trochę poza normę. Miejsca takie jak na żółtych stronach i reklam prasowych poszły w zapomnienie w ciągu ostatnich kilku lat, a zwrot pieniędzy reklamowego spadła dramatycznie. To nie znaczy, należy całkowicie pominąć te drogi, ale trzeba dodać więcej i lepszych placówek. Internet otworzył wiele możliwości.

1. Strona internetowa: jasne i proste, coraz więcej osób korzysta z internetu, aby szukać produktów i towarów, w tym artystów. Trzeba mieć stronę internetową dla swoich usług. To nie musi być skomplikowane. W rzeczywistości, to proste jedno- lub dwustronicowy strona jest więcej niż dużo. Dołącz swoje zdjęcie i powiedzieć ludziom, dlaczego powinni zatrudnić. Jakie korzyści oferujecie?

2. Social Media: Dotyczy to stron takich jak Facebook, MySpace, Twitter, Delicious, StumbleUpon, Flickr, YouTube i wielu innych. Każde z tych miejsc może zaoferować większą ekspozycję i unikalnych sposobów reklamowania swoich usług. Film wideo na You Tube można Garner 1000s widoki z potencjalnymi klientami; niezwykłe zdjęcia z siebie na Flickr i pobudzanie dialogu na Twitter, Facebook i My Space wszystko może dodać do swojego profilu i ruchu drogowego.

3. Reklama: Jeśli nigdy nie zrobił żadnych reklam, jest to świetny sposób, aby uzyskać kilka dodatkowych prac, a także niektóre wielkie reklamy. Pomyśl o tym, jak można promować produkt o magii, a następnie zgłosić się do spółki ze swoim pomysłem.
Artykuł napisany przez: