Sie 18
Fora internetowe o hobby

Międzynarodowa Agencja Badań nad Rakiem, stwierdzono, że akrylamid wywołuje mutacje genowe. Wiadomo jest również, aby spowodować uszkodzenie ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego.

2. Dolny ilość składników odżywczych: Większość żywności śmieci mają bardzo niskie składniki odżywcze, takie jak białka, witamin i minerałów, a zawierają one większą ilość tłuszczów, cukru, soli. Są one również bardzo niskie w fiber.By zbyt dużo jedzenia fast foodów dajemy nasze ciało tylko węglowodanów i pozbawiając ją od innych składników odżywczych. Dlatego też, w zamian nasz organizm będzie także pozbawić nas od zdrowej kondycji fizycznej.

3. Wyższy potencjał cierpi na problemy ze zdrowiem: Jeśli są przyzwyczajone do jedzenia żywności śmieci prawie codziennie lub bardzo regularnie na pewno będzie osoba z nadwagą lub otyłością, chyba że robisz dobrą ilość fizycznej codziennej pracy. Nie ma absolutnie żadnych wątpliwości. Ten nadwagę lub otyłość doprowadzi do poważnych problemów zdrowotnych, takich jak choroby serca, problemy ze stawami, wysokie ciśnienie krwi, cukrzyca typu 2. Poza tymi poważnymi problemami są one również odpowiedzialne za próchnicę zębów szybciej, zaparcia, problemy związane z trawieniem i zmęczenie.

Fora internetowe o hobby

4. Junk żywności są realne zagrożenie dla dzieci i młodszych grupach wiekowych: Jeśli dzieci jedzą zbyt dużo żywności śmieci, to naprawdę należy kontrolować ich jedzenie nałóg. Bo jeśli jedzą zbyt dużo fast foodów będą jeść mniej ilości żywności składników odżywczych. To z kolei nie zapewni właściwego odżywiania dla ich prawidłowego wzrostu i będą cierpieć z powodu próchnicy, luźne kości i zyskuje nadwagi we wcześniejszych epokach ich życiu . Junk żywności przyczyniają się brak entuzjazmu, bóle głowy, bóle brzucha i złe stężenia dzieciom

W kontekście wyżej wymienionych faktów myślę, będę na pewno powiedzieć, że żywność śmieci są szkodliwe dla naszego zdrowia.