Publikacje na temat hobby

Publikacje na temat hobby

Lis 20

Publikacje na temat hobby

Bezpłatne Will i Grace – Zimowa opowieść, Stratford Upon Avon – Shakespeare Wiosna 2009

Tak jak ty, byłem rozczarowany tak gorzko, tak często, że już prawie zrezygnowała z teatru.

30 Franks zabiera mnie do kina pięć lub sześć razy, gdzie będę przynajmniej umiarkowanie wygodne i rozrywkę na niemal każdą okazję; lub będzie płacić abonament Virgin za miesiąc internetowych i kablowych rozkoszy. Bo kiedy dostaniesz optymistyczne, zapłacić pieniądze, aby cały wysiłek potrzebny, aby dostać się gdzieś zaparkować samochód, kupić program i walczyć tłumy, nie częściej niż moje nadzieje są dokładnie przerywana, podobnie jak mózgi-on-beton w CSI ,

Więc jestem więcej niż przyjemnością ogłasza, że ??ten pogląd jest niegodne i głupi – becausesometimes w theatreyou można zobaczyć coś zadziwiający, przenoszenie i warte wysiłku – odkrywczym, sort-of, doświadczenia, które Telewizja jednak dobre, nie może dostarczyć. Andif działać szybko, można zobaczyć go w Stratford on Avon Courtyard Theatre w tym sezonie.

Publikacje na temat hobby

Kolejna niespodzianka: firma odpowiedzialna jest wełnisty stary moloch, Royal Shakespeare Company. David Farr kieruje się doskonałą obsadę w produkcji wszechstronnego wygranej, elegancko realizowane przez projektanta Jon Bausor i jego zespół.

Zimowa opowieść jest grą, że przez wiele lat, niewielu czytać lub wyprodukowane. Jednym z Szekspira ostatnia, jest pełna „trudny” biznesu (przykład: jeden z głównych bohaterów zostaje zjedzony przez niedźwiedzia) oraz działki linii, że słoiki i błaga więcej pytań niż odpowiedzi. Mimo to pozostaje wielki kawałek piśmie: ciemne i misternie kute. Ta produkcja to potwierdza.

Królów Sycylii i Czech były łono przyjaciółmi z dzieciństwa, jak i sztuce otwiera Polixenes (Czechy) zamierza opuścić Sycylię po nadmiernie długie wizyty. Widocznie bez ostrzeżenia, Leontes (Sycylia) zostaje dotknięty Rozwścieczony obsesyjnie zazdrosny fantazji, które sprawiają mu uwierzyć, że jego niewinny ciąży królowa Hermiona zdradziła go z jego przyjacielem i że para zasięgnąć jego death.Against wszystkie przyczyny i porady, król pozostaje zakorzenione w jego przekonaniu, aż krew niewinną przelał – co pozostawia go pozbawieni – sam, smucić i żal.

Artykuł napisany przez: