Hobby jako inwestycja na lata a sprzedaz kolekcjonerskich okazow

Hobby jako inwestycja na lata a sprzedaz kolekcjonerskich okazow

Wrz 25

Hobby jako inwestycja na lata a sprzedaz kolekcjonerskich okazow Lokalne firmy są lepsze niż krajowy.

4. Przechowuj promocje: Coraz więcej firm szuka sposobów, aby zdobyć klientów w ich miejscach. Live rozrywki można narysować tłum, zwłaszcza dla rodzin. Umieszczenie na wystawie stosując produkty firmowe, czyli zbliżenie magię dla odwiedzających nie ogranicza się do restauracji. Pomyśl, jak możesz pomóc firmom z magią, aw zamian dostaniesz dobrą reklamę.

5. prasowe: Gdy dostaniesz koncertów dla miejsc, które są otwarte dla publiczności, ważne jest, aby skontaktować się z mediów. Ułożyła listę email dzisiaj z kontaktów dla wszystkich stacji lokalnych gazetach, czasopismach, radiu i telewizji. Po otrzymaniu kolejny wielki koncert, wysłać do nich dobrą informację prasową. Nie należy polegać na kliencie zrobić prasową. I zostały biorące udział w kilku lokalnych gazetach niż pamiętam, bo podjął inicjatywę w celu wysłania informacji prasowych.

Hobby jako inwestycja na lata a sprzedaz kolekcjonerskich okazow

6. podpis E-mail: Innym sposobem reklamowania jest zawsze dodanie podpisu e-mail do wszystkich korespondencji e-mail. Zdobądź unikalne hasło, e-mail i kiedy nikogo nie ma w małej trochę reklamy na końcu. Dostałem wiele miejsc pracy z wykorzystaniem tej metody.

Naprawdę mam nadzieję, że będzie wypróbować kilka z tych pomysłów marketingowych dla magów przynieść więcej pracy. Zrobiłem je wszystkie i może ręczyć za ich su kcesu. Sekret uzyskania stałej pracy jest stale pracować na marketing.

Artykuł napisany przez: