Jak zarazic dziecko hobby?

Jak zarazic dziecko hobby?

Sie 21

Działając Porady dla podmiotów Biorąc strzałów w głowę

Na zdjęciach dostarczonych do odlewania dyrektorów określane są jako „strzały głową” i mają sprzedawać na pierwszy rzut oka. Są wizytówki i często swoją pierwszą i jedyną wrażenie, więc najlepiej, aby je policzyć. Twoje zdjęcia powinny wyglądać profesjonalnie. NIE próbować skąpić i zapisać na zdjęciach; uwierzcie mi, że nie warto. Każdy grosz spędzić zostaną zwrócone dziesięciokrotnie. Zdjęcia są często razy, to jedyny sposób, w którym kierownik obsady wybiorą cię na przesłuchanie czy widzieli cię w przeszłości, Twoje zdjęcie pomoże przypomnieć im, kim jesteś.

Oto kilka kluczowych punktów do rozważenia przy posiadające swoje fotografie heashot wzięte

Należy używać profesjonalnego fotografa. Można (i należy) płacić w dowolnym miejscu od $ 100 do $ 500 dolarów za porządnych zdjęć (w zależności od jakości fotografa). Dłużej niż i jesteś prawdopodobnie płacą zbyt wiele. Jednak ważne jest, aby wyświetlać zdjęcia jako jeden z najlepszych inwestycji, a nie wydatków (choć można twierdzić je jako koszt działalności gospodarczej. Sprawdź to z prawa podatkowego i księgowego). Nie oceniaj fotografa na podstawie ceny sam. Droższe niekoniecznie przełoży się lepszej jakości. Pamiętaj, aby sprawdzić swoją poprzednią pracę i płacić tylko za to, co naprawdę można sobie pozwolić.

Jeżeli jesteś pewien, który zaczął używać, zapytaj innych podmiotów, działających nauczycieli lub skontaktować się z niektórych agentów talentów, ponieważ będą one zazwyczaj zaleca dobrego fotografa, który już wie, czego szukasz.

Dzięki wykorzystaniu profesjonalnego fotografa i dostarczanie profesjonalnych zdjęciach pokazujesz wszystkim te, które stykają się z, swoim zaangażowaniem i powagą w sukces w tej branży aktorskiej.

Czy upewnij się właścicielem zdjęcia.
Artykuł napisany przez: